English  Svenska  Polski
Krzysztof Mierzejewski
Nazywam się Krzysztof Mierzejewski.
Urodziłem się w 1973 roku w niewielkiej miejscowości - Nowy Targ, położonej w jednym z najpiękniejszych zakątków na południu Polski - na Podhalu. Być może bliskość, oraz piękno otaczającej mnie przyrody już od dziecka wytwarzała we mnie chęć jej utrwalania. Ale dopiero niedawno odkryłem, że fotografia jest moją pasją. Moim ulubionym tematem fotograficznym jest portretowanie piękna przyrody. Swoją inspirację czerpię z magii miejsc, w które udało mi się zawędrować. Jednakże najbliższe mojemu sercu są góry. To właśnie one są moim największym wyzwaniem i dostarczają mi największej inspiracji. W górach odnajduję spokój, tu jestem wolny. To właśnie w górach można pojąć skalę: ich potęgę a naszą
maluczkość. Góry uczą pokory i wytrwałości. Zmuszają do rozmyślań o życiu i przemijaniu, o drodze i jej celu. Moje fotografie są formą ekspresji, sposobem wyrażenia siebie, moich doznań i mojej wrażliwości. Nie jest zaś zwykłym zapisem światła. To subiektywne spojrzenie na otaczające mnie piękno. To opowieść o podróży jaką jest moje życie.
Pragnę abyście i Wy, choć przez chwilę byli uczestnikami mej podróży. Mam nadzieję, iż podobają się Wam moje zdjęcia.


http://www.iceflower.pl/
Copyright © Zdiar Net 2009- 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest możliwe tylko za zgodą autora.