English  Svenska  Polski
Paweł Opaliński
Paweł Opaliński
Kielczanin, absolwent Wydziału Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Specjalizuje się w projektowaniu prasowym, obecnie przygotowuje obronę w macierzystej uczelni pracy doktorskiej z tego zakresu. Ilustrator, grafik i fotografik, od 2008 roku członek Świętokrzyskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Fotografików. Nagradzany za swoje prace zarówno w kraju jak i za granicą, w tak prestiżowych konkursach fotograficznych jak "International Photographer of the year" w Nowym Yorku, a także Argentynie, Hiszpanii, Słowacji.
Jego prace można oglądać na trwającej obecnie wystawie "30 lat Świętokrzyskiego Okręgu ZPAF" w kieleckiej galerii BWA. W tym roku nagrodzony złotym medalem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP oraz pierwszą nagrodą (również złotym medalem) w XXIX Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Krajobraz Górski" im. Jana Sunderlanda.
Na co dzień pełni obowiązki szefa artystycznego redakcji "Echa Dnia".
Copyright © Zdiar Net 2009- 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest możliwe tylko za zgodą autora.